ФРАНКФУРТСЬКИЙ
АВТОСАЛОН
2017
ПРЕДСТАВЛЕНО ОНОВЛЕНІ
МОДЕЛІ CT ТА NX

LEXUS НА ФРАНКФУРТСЬКОМУ
АВТОСАЛОНІ

ЗУХВАЛИЙ, СМІЛИВИЙ ДИЗАЙН ТОРУЄ ШЛЯХ ДО ЦЬОГОРІЧНОГО
АВТОСАЛОНУ У ФРАНКФУРТІ. ПРЕДСТАВЛЯЄМО ОНОВЛЕНІ LEXUS NX І LEXUS CT
ІЗ ПОЛІПШЕНИМИ ДИЗАЙНОМ І ТЕХНІЧНОЮ СКЛАДОВОЮ. ТЕПЕР ЦІ СИЛЬНІ
СТОРОНИ МОДЕЛЕЙ СТАЛИ ЩЕ КРАЩИМИ, АБИ ВИ ОТРИМАЛИ НАЙВИЩУ
НАСОЛОДУ ВІД КЕРУВАННЯ.

ОНОВЛЕНИЙ NX

СПОРТИВНИЙ ДУХ, ЯСКРАВИЙ ДИЗАЙН

Завдяки поєднанню крутого сучасного дизайну та прекрасних динамічних характеристик кросовер NX став популярним вибором серед автомобілів Lexus. Ми оновили його, зробивши екстер’єр ще зухвалішим та встановивши нову більш інтелектуальну систему безпеки.

Новий дизайн NX вирізняється ширшою та потужнішою конфігурацією і більш обтічною формою. Ми оновили фірмову комірчасту решітку радіатора Lexus, надали іншої форми обом бамперам, змінили диски на 18-дюймові легкосплавні та встановили задні дверцята, які відчиняються та зачиняються без дотику. Все це підкреслило дизайн NX, зробивши його більш відповідним баченню сучасного авто для бізнесу.

Ціла низка змін була реалізована і в салоні, щоб підкреслити спортивний характер і розкіш NX. Центральний дисплей став більшим, клімат-контроль — оптимізованим, а основний годинник тепер автоматично оновлюється відповідно до поточного часового поясу безпосередньо під час руху. Поміж іншого можна обрати колір для оздоблення інтер'єру з додатковими Rich Cream та Ochre, а також Flare Red і Mustard Yellow для комплектації NX F SPORT.

ОНОВЛЕНИЙ CT

ЗАХОПЛИВЕ КЕРУВАННЯ,

ПРИГОЛОМШЛИВИЙ ЗОВНІШНІЙ

ВИГЛЯД

Відкрийте для себе новий динамічний зовнішній вигляд нашого компактного гібридного хетчбека. Еволюція CT 200h включає поліпшену систему безпеки та оновлений екстер’єр, який підкреслює динамічність автомобіля, його мінімалізм і вражаючу економічність.

Ми підняли вишуканість CT на новий рівень завдяки більш сучасному агресивнішому дизайну, що якнайкраще відповідає активному способу життя тих клієнтів, які його обирають, та ще більше підкреслює його динамічність і силу. Збоку хетчбек має потужніший вигляд завдяки новим спортивним колесам, а модифікації ззаду додають CT атлетизму. Тепер ви також можете обирати варіанти оздоблення салону з нашої розширеної колірної палітри, яка включає такі опції, як комбінація з гладкої шкіри двох відтінків, тканини та зносостійкої синтетичної шкіри, або новий варіант — повністю тканинну оббивку.

CT 200h F SPORT

Модифікація CT 200h F SPORT зазнала найсуттєвішого оновлення зовнішнього вигляду. На додачу до нових сітчастих елементів та першокласних фар головного світла ця модель має ексклюзивні чорні накладки на решітках, а також ексклюзивні відтінки двоколірного салону — помаранчевий Lava Orange CS (Crystal Sunshine) і синій Heat Blue CL (Contrast Layering). F SPORT вирізняється новими ексклюзивними комбінаціями оздоблення салону, наприклад, шкіра у двох відтінках, тканина плюс штучна шкіра, а також двоколірним кузовом.

ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ СТАЛИ БІЛЬШ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ

  • Оновлені моделі NX і CT оснащені інноваційною системою безпеки Lexus Safety System+ (LSS+). Ця система допомоги водієві використовує інтелектуальну технологію, яка активно працює, щоб забезпечити безпеку на дорозі.

    LSS+ включає систему запобігання зіткненням, яка сканує дорогу попереду й автоматично зменшує швидкість автомобіля у разі виникнення надзвичайної ситуації.

  • Адаптивний круїз-контроль та асистент попередження про виїзд зі смуги дають змогу рухатися автомагістраллю плавно та впевнено. До того ж система адаптивного дальнього світла та система розпізнавання дорожніх знаків допомагають краще контролювати ситуацію на дорозі та підтримують впевненість водія.

ПРЕМ’ЄРА СИСТЕМИ
БЕЗПЕКИ LEXUS
SAFETY SYSTEM+ A

Представляємо вдосконалену систему безпеки Lexus Safety System+ A, якою оснащено новий флагманський преміум-седан Lexus LS. Система LSS+ A відрізняється від LSS+ поліпшеними функціями та працює за допомогою такої технології, як система активного кермування, котра автоматично скерує автомобіль і допоможе уникнути наїзду на перешкоду чи пішоходів. Lexus CoDrive та Lane Tracing Assist допоможуть триматися смуги руху, навіть якщо на дорозі немає розмітки, а система попередження про об’єкти, що рухаються у поперечному напрямку, додасть впевненості на перехрестях.