poster placeholder

LC

LEXUS

LEXUS LC 500 ТА LC 500h

ПРОДАЖІ В ЄВРОПІ СТАРТУЮТЬ У СЕРПНІ 2017 РОКУ

 • Розробляючи цей автомобіль, компанія Lexus намагалася зберегти основні риси концепту LF-LC. Тому флагманське купе повною мірою втілює динамічний дизайн, характерний для всіх авто Lexus.

  Технологічне оснащення нового автомобіля є важливим елементом, адже новий LC — перша модель, сконструйована на преміум-платформі Lexus Global Architecture. Завдяки їй автомобіль має низький центр ваги та її оптимальний розподіл. Це сприяє чудовій керованості та стабільності — якостям, яких очікують від престижного купе водії та пасажири.

  Передові технології трансмісії Lexus забезпечують ефективну роботу як повногібридної, так і 8-циліндрової моделей LC. Lexus LC 500h дуже економічний автомобіль — він споживає 6,4 л пального на 100 км, у той час як викиди CO2 становлять 145 г/км. Щодо LC 500, який оснащено 5-літровим 8-циліндровим бензиновим двигуном потужністю 477 к.с. (351 кВ), відповідні показники становлять: 11,5 л на 100 км, емісія СО2 — 263 г/км.

 • На Женевському автосалоні компанія Lexus оголосила про запуск лімітованих версій Launch Edition нового LC. Так компанія відзначить старт продажів купе преміум-класу в Європі.

  Лімітовані моделі Launch Edition повногібридного LC 500h і 8-циліндрового <nobr>LC 500</nobr> вирізнятимуться білим кольором кузова (відтінок F-White) із контрастним блакитним салоном (відтінок Breezy Blue). Також вони оснащатимуться 21-дюймовими легкосплавними дисками, які стандартно будуть доступні винятково для моделей LC Sport і Sport+.

ФОТОГРАФІЇ ТА ВІДЕОСЮЖЕТИ

СКОНСТРУЙОВАНО ДЛЯ НОВОЇ ЕРИ

ОБИДВІ МОДЕЛІ LC 500 ТА LC 500h Є НАСЛІДКОМ ТІСНОЇ СПІВПРАЦІ МІЖ КОЛЕКТИВАМИ ДИЗАЙНЕРІВ ТА ІНЖЕНЕРІВ LEXUS, ЯКІ РАЗОМ СТВОРИЛИ ФЛАГМАНСЬКЕ КУПЕ ПРЕМІУМ-КЛАСУ, ЩО СПРОМОЖНЕ ЗАЯВИТИ ПРО ПОЧАТОК НОВОЇ ЕРИ В ІСТОРІЇ БРЕНДУ.

ДИНАМІЧНА ЇЗДА

ДО КЛЮЧОВИХ ВІДМІННОСТЕЙ МОДЕЛІ LC НАЛЕЖАТЬ ЦІЛКОВИТО НОВА ЗАДНЬОПРИВОДНА КОМПОНОВКА ТА НАДЗВИЧАЙНА ТОЧНІСТЬ ПРОЕКТУВАННЯ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЧУДОВУ КЕРОВАНІСТЬ — ЗА КЕРМОМ ЦИХ АВТОМОБІЛІВ ВИ ГАРАНТОВАНО ОТРИМАЄТЕ УНІКАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ.

ПРОМОВИСТИЙ ДИЗАЙН

МОДЕЛЬ LC СТАЛА БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИМ ДОСЯГНЕННЯМ — ДЖЕРЕЛОМ НАТХНЕННЯ ПІД ЧАС ЇЇ СТВОРЕННЯ СЛУГУВАВ ВІДЗНАЧЕНИЙ НАГОРОДАМИ КОНЦЕПТ-КАР LF-LC, ВПЕРШЕ ПРЕЗЕНТОВАНИЙ У 2012 РОЦІ. ІНЖЕНЕРИ І ДИЗАЙНЕРИ LEXUS НЕВТОМНО ПРАЦЮВАЛИ НАД ПОДОЛАННЯМ ТРАДИЦІЙНИХ ДЛЯ ГАЛУЗІ УМОВНОСТЕЙ ТА ОБМЕЖЕНЬ, ЩОБ ПЕРЕТВОРИТИ LC ІЗ НЕЙМОВІРНОГО КОНЦЕПТА НА ЗАХОПЛЮЮЧУ РЕАЛЬНІСТЬ.

МИСТЕЦТВО ТАКУМІ

МОДЕЛЬ LC, ЯК РАНІШЕ І НАШ ВСЕСВІТНЬО ВІДОМИЙ СУПЕРКАР LFA, СТВОРЮЮТЬ МАЙСТРИ-ТАКУМІ. ЇХ ДОСВІД РОБОТИ ПЕРЕВИЩУЄ 20 РОКІВ І ВОНИ В ЗМОЗІ ВИЯВИТИ НАЙДРІБНІШІ НЕДОЛІКИ.

ХАРАКТЕРИСТИКИ LC

 • LC 500h

  Відкрийте для себе переваги першої у світі багатоступеневої гібридної трансмісії разом із
  LC 500h – новим стандартом у світі гібридних технологій. Потужність, швидкість реакції та економічність – і ніяких компромісів.

  Бензиновий двигун V6 3,5 л
  Перша у світі 10-швидкісна багатоступенева гібридна трансмісія
  Потужний електромотор та літій-іонна батарея
  Час розгону від 0 до 100 км/год - 5,0 секунд
 • LC 500

  Відкрийте для себе виняткову потужність, керованість і контроль, які пропонує LC 500 – флагманська версія розкішного купе, створеного з прицілом на нову епоху. Динаміка, яку можна побачити, почути і відчути.

  Двигун V8 5,0 л
  Світова новинка – 10-ступенева автоматична трансмісія Direct Shift
  477 к.с. та 540 Нм при 4 800 об./хв.
  Час розгону від 0 до 100 км/год - 4,7 секунд