Lexus Spain представляє переможця
конкурсу дизайну UX Art Car 2021


Lexus Spain оголосив переможця другого конкурсу дизайну UX Art Car, у рамках якого художникам пропонувалося розробити авторське дизайнерське рішення для кросовера Lexus UX. Ним стала робота валенсійської артмайстерні Clap Studio «Дзен-сад» (Zen Garden), художники якої прикрасили весь кузов преміального компактного кросовера Lexus візерунком із тисяч паперових пелюсток.

Неймовірна робота, виконана в монохромній гамі, набрала найбільше голосів серед проєктів шести художників, представлених Lexus Spain на своєму сайті. Незабаром арткар дебютує на ексклюзивному заході для ЗМІ, організованому Lexus Spain.

Концепт автомобіля було розроблено у клубі Club Alma в Мадриді. Художники Clap Studio, Хорді Ірансо (Jordi Iranzo) та Анхела Монтагуд (Angela Montagud), працювали над проєктом протягом одного місяця. У своїй роботі вони надихалися ключовими якостями UX, такими як технології, дизайн, інновації та деталі.

У сучасному світі все важливішим стає вміння зупинитися, розслабитися та замислитися про важливе. Тому художники Clap Studio прагнули зобразити світ, у якому людина та природа можуть співіснувати в ідеальній гармонії. «Наша концепція ― це дзен-сад, який допомагає досягти стану цілковитого спокою та ясності свідомості», ― пояснили вони.

Традиційний японський сад поєднує свободу та самобутність природи, яка завжди знайде шлях для проростання. Це синергія точності й магії природи та досконалості втручання людини, яка застосовує симетрію, технології та інновації.

«Проєкт «Дзен-сад» — це ідеальна гармонія від Lexus. Це єднання природи, технологій та інновацій. Створені людиною геометричні лінії та бездоганна симетрія, прикрашені візерунками рослин», — сказав Х. Іранзо.

«Ми використали папір, важливий елемент у японській культурі, щоб оздобити екстер’єр Lexus рослинним візерунком, надавши йому об’єму, — додала А. Монтагуд. — Світло — це ще одна важлива складова японського мистецтва та дизайну. Й тут воно перетворює Lexus UX на живу істоту. Автомобіль протягом дня змінює текстуру і колір залежно від розташування, відтінку та інтенсивності освітлення».

У конкурсі також брали участь художники з Більбао, Мадрида, Севільї, Мурсії та Барселони. Усі роботи можна переглянути за посиланням: www.lexusauto.es/estilolexus/lexusuxartcar/.

Мистецтво як натхнення
Lexus UX Art Car — проєкт Lexus Spain, покликаний об’єднати бренд із мистецтвом у рамках національного конкурсу та забезпечити переможцю міжнародне визнання.

На першому етапі переможцем стала студія Antoñito and Manolín зі своєю роботою Gyorin Kozane («Лускаті лати»). Її було презентовано у 2019 році на заході Chantilly Arts & Elegance Richard Mille.

*За більш докладною інформацією про автомобілі та послуги Lexus, включаючи дистанційне обслуговування, звертайтеся, будь ласка, за телефоном +38 048 735 735 5.
Цей матеріал підготовлено за даними сайту www.lexusauto.es/estilolexus/lexusuxartcar/
ПІІ «Тойота-Україна» не є організатором конкурсу UX Art Car 2021. Зазначений конкурс не є заходом рекламного характеру, а цей матеріал носить виключно загальноінформаційний характер та не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.