Морози без сюрпризів з Lexus Одеса


Коли середньодобова температура за вікном опускається нижче +7 градусів – настає час змінити літні шини на зимові. Багато водіїв помилково вважають, що шини можна не міняти доки не випаде сніг або стовпчик термометра не впаде нижче 0, але це не так. Вже при температурі +7 та нижче, літні шини можуть ставати жорсткішими, що може подовжувати гальмівний шлях та знижувати керованість навіть на сухому асфальті.

Офіційний дилер Lexus Одеса завжди дбає про безпеку вашого керування та пропонує змінити шини заздалегідь.

Але в Lexus Одеса ми не просто міняємо шини. Керуючись японською філософією гостинності Омотенаші, ми пропонуємо нашим клієнтам у подарунок* комплекс важливих передзимових діагностик при заміні шин. А саме: діагностику ходової системи та акумуляторної батареї** автомобіля. Тож замінивши шини в Lexus Одеса, ви додатково впевнитесь в справності важливих взимку вузлів вашого авто та позбавите себе неприємних сюрпризів при настанні перших морозів.

Акційна пропозиція діє з 12.11.18 по 16.12.12. Спробуйте нашу традиційну японську гостинність та сучасний європейський сервіс. Залишайте вашу заявку на заміну шин онлайн або за номерами +38 (048) 735 735 5 , +38 (067) 230 11 07

З радістю чекаємо на Вас!

* Під подарунком мається на увазі придбання послуги за 1,20 грн.
** Під послугою "Безкоштовна діагностика ходової системи" мається на увазі: перевірка стану і герметичності елементів гальмівної системи і підвіски, зносу шин, гальмівних дисків і колодок. Під послугою "Безкоштовна діагностика акумуляторної батареї " мається на увазі: перевірка цілісності і коректної роботи акумуляторної батареї автомобіля.