ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ LEXUS


Шановні клієнти,

 

Турбота про безпеку кожного є пріоритетом діяльності Lexus. Ми так само відповідально ставимося до вашого здоров’я у час запровадження карантину в Україні. Тому офіційний дилер Лексус Одеса пропонує онлайн-консультації щодо вибору автомобіля та сервісного обслуговування.

Для цього оберіть зручний для вас спосіб спілкування:

 

- наш телефон 048 735 735 5

- online консультації в viber / telegram 0672300309

- Email: office@odesa.lexus.ua

- Facebook: LEXUS Одеса

- Instagram: instagram.com/lexus_odesa

 

Співробітники дилерського центру Lexus Одеса зв’яжуться з вами та докладуть максимум зусиль для розв'язання будь-яких питань онлайн у короткі терміни.

Ви завжди можете замовити онлайн-консультацію щодо будь-якої моделі, а також дізнатися про акції та спеціальні пропозиції офіційного дилера Lexus Одеса. До прикладу, наразі у салоні офіційного дилера Lexus Одеса можна вигідно придбати цілу низку автомобілів — ES, NX, RX, LX

Якщо ви вже є власником автомобілів Lexus, то працівники дилерських центрів радо нададуть вам супутні послуги: допоможуть з організацією гарантійного та сервісного обслуговування, ремонтних робіт, а також запропонують скористатися перевагами дорожнього сервісу Lexus Assistance.

Дилерський центр Lexus Одеса докладатиме максимум зусиль, щоб продовжувати надавати необхідне обслуговування, з урахуванням правил карантину. Ми дбаємо про вашу безпеку та здоров’я і радо чекаємо на зустріч.

З турботою,

Ваш Lexus Одеса

У зв’язку з введенням карантину, з 17.03.2020 року в режими роботи офіційних дилерських центрів Lexus було внесено зміни. Ви можете зв’язатися з дилерським центром Lexus Одеса та замовити онлайн-консультацію.