Welcome Service Lexus Одеса:
зберігання шин авто Lexus за спеціальною ціною.


Керуючись японською концепцією гостинності Омотенаші, офіційний дилер Lexus Одеса пропонує нашим гостям скористатись програмою Welcome Service.

Welcome Service – це програма гостинності, за умовами якої з 12 листопада по 31 грудня 2018 року ми приймаємо шини або колеса в зборі на сезонне зберігання за спеціальною ціную – 399 грн*. Спеціальна цінова пропозиція діє тільки для володарів автомобілів Lexus.

Навіть якщо Ви вже змінили шини, привозте літній комплект до Lexus Одеса – ми збережемо ваші шини до наступного сезону в правильних умовах та за приємною ціною. Якщо ж Ви ще не «перевзулись», у Lexus Одеса є для Вас вигідна пропозиція по заміні шин.

Спробуйте нашу традиційну японську гостинність та сучасний європейський сервіс. Залишайте вашу заявку на Lexus Welcome Service онлайн або за номерами +38 (048) 735 735 5 , +38 (067) 230 11 07.

З радістю чекаємо на Вас!

*Під послугою «Сезонне зберігання шин» мається на увазі зберігання комплекту з чотирьох шин або з чотирьох шин у зборі с дисками протягом строку, що не перевищує шість місяців. Спеціальна ціна 399 грн. розповсюджується на послугу сезонного зберігання без додаткової обробки та герметизації шин. Реальне місце зберігання може відрізнятися від зображення.