Новорічні пропозиції від Lexus Одеса.

Новорічні свята це особливий час – час творити дива та дарувати радість, час робити подарунки рідним, близьким та, звісно ж, собі. Це час підводити підсумки та відкривати для себе нові горизонти.

Та що може бути кращім ніж в’їхати в Новий рік у новому Lexus? Що може бути кращім за ті нові емоції, які ви відчуєте за кермом цих вишуканих, надійних та інноваційних автомобілів?

Саме тому у Lexus Одеса діють спеціальні новорічні пропозиції на найпопулярніші моделі Lexus. Придбайте стильний та рішучий Lexus NX 200 з вигодою до 57 200 грн* або легендарний та потужний Lexus RX 300 з вигодою до 69 500 грн*.

Lexus Одеса вітає вас з наступаючими святами та бажає, щоб у Новому році вас чекали тільки яскраві емоції, затишок та комфорт, безпека, надійність та впевненість – все те, що можуть вам подарувати автомобілі Lexus.

 

Дзвоніть нам за телефоном: +38 048 735 735 5.

Або записуйтесь на тест-драйв онлайн.

 

* Спеціальна пропозиція діє з 11.12.18 до 29.12.18. Сума вигоди розрахована станом на 11.12.18 та може змінюватися протягом акційного періоду. Спеціальна пропозиція діє на обмежену кількість автомобілів.