Прем’єра Lexus NX

Прем’єра Lexus NX знаменує собою появу нових напрямків у дизайні екстер'єру та інтер'єру, нових силових агрегатів, нового покоління мультимедійних систем і можливостей підключення, а також використання передових технологій для підвищення рівня безпеки, комфорту та зручності.

ПЕРЕВІРЕНА ЯКІСТЬ

Lexus запросив професійних перегонників долучитися до випробувань нового автомобіля на заводському треку в Сімоямі, щоб допомогти довести до ідеалу динамічні характеристики автомобіля, зокрема кермове керування та гальма. Також Lexus приділив особливу увагу впровадженню новітніх технологій для забезпечення безпеки та комфорту, при цьому намагаючись оптимізувати витрати, щоб автомобіль залишався доступним для клієнтів.

 

ЕВОЛЮЦІЯ ДИЗАЙНУ

За повідомлення виробника, у наступному поколінні буде збережено передовий дизайн першого покоління NX, але він вирізняється більш витонченим, динамічним та довершеним зовнішнім виглядом і більш виразними лініями. Функціональна краса проявляється у створених у співпраці дизайнерів та інженерів деталях для керування потоками повітря над і під кузовом, таких як бокові молдинги та нова конструкція захисту картера двигуна.

 

ВІДЧУВАЙТЕ БІЛЬШЕ КОНТРОЛЮ

Прем'єра Lexus NX знаменує собою перше серійне застосування концепції «Тазуна» для проєктування кокпіту (робочого місця водія). Слово Тазуна у перекладі з японської означає «вуздечка» й описує майстерність управління вершника своїм конем. Як за допомогою лише самої вуздечки можна налагодити взаємодію між вершником і конем, так і тут усі засоби керування розміщено таким чином, щоб дотримуватися принципу «Руки на кермі, очі на дорозі». Це додає водієві впевненості під час руху.